Značka Bissell představuje novinku CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select pro mokré i suché čištění v domácnostech s domácími mazlíčky

Discover

Udržování čistého a svěže vonícího domova je nyní s novou generací systému CrossWave jednodušší, než kdykoli předtím.

Všestranný a lehký multifunkční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select je dokonalým mokrým a suchým čističem podlah, který ocení především domácnosti s domácími mazlíčky.

Tento přístroj spojuje pohodlí a výkon, díky tomu vám umožní bez námahy uklidit nepořádek po domácích zvířátkách, jednoduše se zbavíte jejich chlupů a současně ušetříte čas, který můžete v životě věnovat mnohem důležitějším věcem, jako je úklid.

CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select
Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select s výkonným digitálním motorem vám zajistí při úklidu až 30 minut bezdrátové svobody. Novinka zvládne opravdu dokonale uklidit, a to 3 v 1 – CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select totiž vysává, stírá a pomáhá vysušit podlahu najednou, pokud potřebujete uklidit expresně, můžete využít i jen jednoduchého režimu rychlého vysávání bez stírání podlah.

Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon při úklidu na mokro, obzvláště v případě nepořádku po domácích zvířatech a každodenních zaschlých skvrnách – ať už na dlaždicích, dřevěných podlahách, laminátu nebo PVC. Rozdíl od úklidu s mopem a kyblíkem je, že technologie dvou nádrží Bissell udržuje čistou a špinavou vodu oddělenou.

To znamená, že s bezdrátovým vysavačem CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select čistíte podlahy vždy čistou vodou. LED osvětlení si posvítí na zvířecí chlupy, špínu a nečistoty při čištění podél podlahových lišt a v rozích místností. Jakmile máte hotovo, automatická samočisticí stanice vyčistí kartáčový válec a propláchne vnitřek stroje tak, abyste mezi domácími pracemi nemuseli přístroj čistit ještě ručně.

Akumulátorový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select obsahuje čistící roztok Natural Multi-Surface Pet, který eliminuje zápach po domácích mazlíčcích na tvrdých podlahách a zároveň zanechá u vás doma svěží vůni. Tento přírodní čistící roztok od Bissell neobsahuje žádné těžké kovy, fosfáty ani barviva a při použití podle návodu je šetrný k celé vaší rodině ik domácím mazlíčkům.

Podle spotřebitelských průzkumů společnosti Bissell považuje až 79 % majitelů domácích zvířat odstraňování jejich chlupů za nejčastější činnost v rámci úklidu domácnosti, kterou musí provádět několikrát týdně.

Tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select
Zdroj: BISSEL International

„Náš komplexní sortiment pro úklid po domácích zvířatech je navržen tak, aby řešil problémy, kterým spotřebitelé čelí každý den. Do multifunkčních spotřebičů, které usnadňují každodenní úklid a šetří čas rodinám s domácími mazlíčky nebo dětmi, případně i bez nich, jsme vložili 145 let zkušeností s úklidem v domácnosti.

U víceúčelového přístroje CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select představujeme inovaci a hnací sílu úspěchu v kategorii mokrého úklidu,“ dodává Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generální manažer Bissell.

Tento nový špičkový produkt doplňuje oceňovaná řada vysavačů CrossWave. Bissell tak opět dokazuje, že je hnací silou inovací v segmentu přístrojů pro mokré a suché vysávání, neboť neustále klade důraz na potřeby rodin a majitelů domácích mazlíčků. Zařízení Bissell navíc nejen uklízejí po domácích mazlíčcích, ale také je pomáhají zachraňovat!

Společnost Bissell podporuje nadaci Bissell Pet Foundation a jejich poslání pomáhat zachraňovat domácí zvířata bez domova. Společně s partnerskými organizacemi po celém světě se snaží o to, aby co nejvíce domácích mazlíčků v útulcích pro opuštěná zvířátka získalo nový domov.

Cena CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select: 15 990 Kč

Čistič skvrn Bissell SpotClean PRO
Značka Bissell, specialista na čištění, představuje také výkonný čistič skvrn Bissell SpotClean PRO, perfektního pomocníka do každé domácnosti. Bez větší námahy s ním vyčistíte libovolné zaschlé skvrny na podlahách, kobercích, čalouněních a v interiérech automobilů. Díky vysokému výkonu a dlouhé hadici dosáhnete profesionální úrovně čistoty i na těžko dostupných místech.

Sponsor

PR článek

Latest

Bezpečnost na prvním místě! Venkovní žaluzie TITAN

Exteriérová žaluzie TITAN je řetězová žaluzie s bezpečnostními prvky a je určena pro nejnáročnější zákazníky. Všechny bezpečnostní a ovládací prvky jsou ukryty ve vodicích lištách...

Otec mi dal do života tuto jednu dobrou radu: Při rozvodu mi pomohla tak, jak by to nedokázalo nic jiného

Klára odjakživa toužila po obrovské rodině. Šťastném manželství bez problémů, dětech, které se na ni budou moci spolehnout a matce a otci, kteří na...

Manuál, jak si zařídit novou kuchyni: Osvětlení. Police versus skříňky, co je lepší?

V poslední části o zařizování kuchyně si posvítíme na vhodné osvětlení a probereme, jestli se do kuchyně více hodí police nebo skříňky. Osvětlení v kuchyniRadí:...

Co všechno potřebuje bazén?

Zapuštěný bazén představuje nejen velkou finanční investici, ale také zásah do zahrady. Svůj prostor vyžaduje nejen bazén samotný, ale i technologie, doplňky, terasa a...

Jak nepochybit při rekonstrukci domu a bytu?

Na co si dát pozor při výměně oken? Co je třeba vědět, než se pustíte do rekonstrukce koupelny. O zateplení podlahy. Také tabulky s...