Značka Bissell představuje novinku CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select pro mokré i suché čištění v domácnostech s domácími mazlíčky

Udržování čistého a svěže vonícího domova je nyní s novou generací systému CrossWave jednodušší, než kdykoli předtím.

Všestranný a lehký multifunkční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select je dokonalým mokrým a suchým čističem podlah, který ocení především domácnosti s domácími mazlíčky.

Tento přístroj spojuje pohodlí a výkon, díky tomu vám umožní bez námahy uklidit nepořádek po domácích zvířátkách, jednoduše se zbavíte jejich chlupů a současně ušetříte čas, který můžete v životě věnovat mnohem důležitějším věcem, jako je úklid.

CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select
Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select s výkonným digitálním motorem vám zajistí při úklidu až 30 minut bezdrátové svobody. Novinka zvládne opravdu dokonale uklidit, a to 3 v 1 – CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select totiž vysává, stírá a pomáhá vysušit podlahu najednou, pokud potřebujete uklidit expresně, můžete využít i jen jednoduchého režimu rychlého vysávání bez stírání podlah.

Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon při úklidu na mokro, obzvláště v případě nepořádku po domácích zvířatech a každodenních zaschlých skvrnách – ať už na dlaždicích, dřevěných podlahách, laminátu nebo PVC. Rozdíl od úklidu s mopem a kyblíkem je, že technologie dvou nádrží Bissell udržuje čistou a špinavou vodu oddělenou.

To znamená, že s bezdrátovým vysavačem CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select čistíte podlahy vždy čistou vodou. LED osvětlení si posvítí na zvířecí chlupy, špínu a nečistoty při čištění podél podlahových lišt a v rozích místností. Jakmile máte hotovo, automatická samočisticí stanice vyčistí kartáčový válec a propláchne vnitřek stroje tak, abyste mezi domácími pracemi nemuseli přístroj čistit ještě ručně.

Akumulátorový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select obsahuje čistící roztok Natural Multi-Surface Pet, který eliminuje zápach po domácích mazlíčcích na tvrdých podlahách a zároveň zanechá u vás doma svěží vůni. Tento přírodní čistící roztok od Bissell neobsahuje žádné těžké kovy, fosfáty ani barviva a při použití podle návodu je šetrný k celé vaší rodině ik domácím mazlíčkům.

Podle spotřebitelských průzkumů společnosti Bissell považuje až 79 % majitelů domácích zvířat odstraňování jejich chlupů za nejčastější činnost v rámci úklidu domácnosti, kterou musí provádět několikrát týdně.

Tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select
Zdroj: BISSEL International

„Náš komplexní sortiment pro úklid po domácích zvířatech je navržen tak, aby řešil problémy, kterým spotřebitelé čelí každý den. Do multifunkčních spotřebičů, které usnadňují každodenní úklid a šetří čas rodinám s domácími mazlíčky nebo dětmi, případně i bez nich, jsme vložili 145 let zkušeností s úklidem v domácnosti.

U víceúčelového přístroje CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select představujeme inovaci a hnací sílu úspěchu v kategorii mokrého úklidu,“ dodává Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generální manažer Bissell.

Tento nový špičkový produkt doplňuje oceňovaná řada vysavačů CrossWave. Bissell tak opět dokazuje, že je hnací silou inovací v segmentu přístrojů pro mokré a suché vysávání, neboť neustále klade důraz na potřeby rodin a majitelů domácích mazlíčků. Zařízení Bissell navíc nejen uklízejí po domácích mazlíčcích, ale také je pomáhají zachraňovat!

Společnost Bissell podporuje nadaci Bissell Pet Foundation a jejich poslání pomáhat zachraňovat domácí zvířata bez domova. Společně s partnerskými organizacemi po celém světě se snaží o to, aby co nejvíce domácích mazlíčků v útulcích pro opuštěná zvířátka získalo nový domov.

Cena CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select: 15 990 Kč

Čistič skvrn Bissell SpotClean PRO
Značka Bissell, specialista na čištění, představuje také výkonný čistič skvrn Bissell SpotClean PRO, perfektního pomocníka do každé domácnosti. Bez větší námahy s ním vyčistíte libovolné zaschlé skvrny na podlahách, kobercích, čalouněních a v interiérech automobilů. Díky vysokému výkonu a dlouhé hadici dosáhnete profesionální úrovně čistoty i na těžko dostupných místech.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Stěny, treláže a ploty mohou být i ve stinných zahradách plné pěkné zeleně, jen je třeba si zvolit správné druhy

Stěny, treláže a ploty mohou být i ve stinných zahradách plné pěkné zeleně, jen je třeba si zvolit správné druhyGalérie (15)Zdroj: ShutterstockVybrat si můžete...

Nejkrásnější trendy na Vánoce 2020: Jaké ozdoby na stromeček a dekorace jsou IN a co je OUT?

Vánoce představují pro mnohé z nás ty nejkrásnější svátky v roce. Tento rok vzhledem k náročnou situaci ve světě ve spojitosti s pandemií ještě...

Bezpečnost na prvním místě! Venkovní žaluzie TITAN

Exteriérová žaluzie TITAN je řetězová žaluzie s bezpečnostními prvky a je určena pro nejnáročnější zákazníky. Všechny bezpečnostní a ovládací prvky jsou ukryty ve vodicích lištách...

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...

Tento vysavač budete chtít! Podívejte se, čím vším vám usnadní úklid

Většina domácností vysává podlahy jednou týdně při celkovém úklidu. Kdybyste ale měli vysavač po ruce okamžitě, když je třeba, vaše domácnost by vypadala jako...