Dokonalé teplo v interiéru díky energii ze vzduchu

Discover

Dokonalé teplo v interiéru díky energii ze vzduchuZdroj: Vaillant
Zatímco zastaralé topné systémy nadměrně zatěžují životní prostředí, nové vysoce účinné technologie významně přispívají k ochraně klimatu.

Trvale udržitelným řešením pro novostavby v energetické třídě A0 i starší domy jsou tepelná čerpadla značky Vaillant. Dokáží zajistit nejen pohodlné vytápění, ale také dostatek teplé vody a chlazení.

Významně přispívají ke snížení emisí a zároveň šetří náklady na vytápění. Zdarma využívají až 75 % energie – přímo ze vzduchu, vody nebo země.

S ekologickým chladivem
Pro novostavby v energetické třídě A0 (ale také pro starší domy) je vhodné monoblokové tepelné čerpadlo aroTHERM plus typu vzduch/voda (3-12 kW, A+++). V domácnosti se postará o vytápění, chlazení i přípravu teplé vody.

Toto zařízení je naplněno přírodním ekologickým chladivem R290 pro snížení uhlíkové stopy. To mu umožňuje podat nadprůměrný výkon a zároveň být extrémně ohleduplným k životnímu prostředí.

Systém lze nainstalovat již za jediný den, bez významných stavebních úprav. Sestává z tepelného čerpadla umístěného v exteriéru a interiérové ​​jednotky uniTOWER plus (se zabudovaným 185 l zásobníkem teplé vody).

Ovládání přes smartphone
Postará se o příjemnou teplotu v interiérech během chladných měsíců, o chlazení v létě i teplou vodu po celý rok. K tomu nižší účty za energii ao třetinu méně emisí.

Tyto výhody přináší tepelné čerpadlo aroTHERM split vzduch/voda (3-12 kW, A++/A+++) s technologií odděleného chladivového okruhu. Systém se skládá ze splitového tepelného čerpadla a praktické interiérové ​​jednotky uniTOWER, jejíž součástí je 185 l zásobník teplé vody.

Oba typy tepelných čerpadel se spolu se systémovým regulátorem sensoCOMFORT, internetovým modulem lze ovládat i na dálku přes aplikaci ve smartphonu či tabletu.

Dokáží spolupracovat s dalšími produkty značky Vaillant (například solárním systémem pro ohřev vody, řízeným větráním s rekuperací i fotovoltikou). Zároveň patří k nejtišším tepelným čerpadlům typu vzduch/voda na trhu.

Sponsor

PR článek

Latest

Nejkrásnější trendy na Vánoce 2020: Jaké ozdoby na stromeček a dekorace jsou IN a co je OUT?

Vánoce představují pro mnohé z nás ty nejkrásnější svátky v roce. Tento rok vzhledem k náročnou situaci ve světě ve spojitosti s pandemií ještě...

Dvě kamarádky rozjeli mezi prvními cukrárna s koláči pro celiatiky. Jejich dobroty si zamilovali i lidé bez intolerancí

Jak byste se čtenářům představili?Voláme se Nina a Tímea, známe se už několik let. Poznali jsme se na cvičák na tréninku se psy, později...

Nejprve změnili dům k nepoznání a pak k němu přibyla i malebná venkovská zahrada!

Nejprve změnili dům k nepoznání a pak k němu přibyla i malebná venkovská zahrada! Galerie (9) Zdroj: Boys Play NiceZa nalezením domu se zahradou...

Z bývalé stáje stylový obývací pokoj! Přeměna od stropu po podlahu

I za málo peněz lze ze starého vytvořit funkční a krásné bydlení. Přesvědčí vás o tom Petr, který svépomocí zrekonstruoval starou stáj na obývací...

Padparadscha

Označení Padparadscha patří pro velmi vzácný safír a znamená to lotosový květ a původ tohoto slova pramení až ze Srí Lanky. Zde jsou také...