Odkládací stolek – praktický a designový kus nábytku

Discover

Odkládací stolky jsou vynikajícím doplňkem každého obývacího pokoje a skvělým parťákem pro váš designový nábytek. Nabízejí praktické místo, kam si odložit kávu či knížku a nebo poslouží jako prostor pro naaranžování stylových dekorací, které dotáhnou vzhled pokoje k naprosté dokonalosti.

Stolky existují v nepřebernému množství stylů a tvarů a vybrat si tak můžete takový, který zapadne do celkového konceptu interiéru a bude se tvářit nenápadně a nebo naopak upoutá pozornost svým originálním zpracováním. 

Tady je několik důvodů, proč byste si odkládací stolek měli do svého interiéru pořídit. 

Rozmanitost

Odkládací stolky se vyrábějí ve velkém množství tvarů a velikostí, takže vždy dokážete vybrat ten ideální, který se bude hodit právě do vašeho interiéru. Ať už máte malý pokojík s jedním prázdným rohem a nebo velký otevřený prostor, odkládací stolek (nebo i více stolků) bude vždy správná volba.

Praktičnost

Velkou výhodou odkládacích stolků je, že je můžete libovolně přemisťovat. Pokud třeba přijde návštěva, můžete stolek, který obvykle míváte u svého oblíbeného křesla, přesunout k sedačce a zvětšit tak prostor pro servírování občerstvení. Odkládací stolky nezabírají moc místa, takže se uplatní i v malém bytě. 

Prostor pro dekorace

Kromě toho, že jsou stolky praktické, nemusíte je používat jen na obligátní odkládání. Na takový malý stolek třeba stačí dát rostlinu v květináči, svíčku a malou sošku a máte krásné aranžmá, které stylově doladí váš interiér a nezabere moc místa. 

Stolek nemusí stát jen vedle křesla nebo sedačky. Pokud máte nějaký kout, kam se nic moc nevejde a je nevyužitý, zkuste do něj umístit jeden nebo i více stolků různých výšek a na ně naaranžujte dekorace.

Jak si dobře vybrat

Dobrý přehled o nabídce stolků si uděláte na stránce iodesign.cz. Od klasických dřevěných, přes industriální stolky s kovovými nohami po stolky nevšedních a originálních tvarů a barev. Určitě si vyberte. 

Chcete-li ve svém interiéru využít všech výhod odkládacích stolků, nekupujte zbrkle hned první stolek, který uvidíte. Je dobré vzít v úvahu další kousky nábytku a vybavení, které už v místnosti je. Nejdůležitější je nábytek, vedle kterého plánujete stolek umístit. Chcete výrazný a originální stolek nebo má spíš působit nenápadně? Jak velká má být plocha stolku, aby se na něj vešlo vše, co potřebujete? A bude ladit barevně i stylově? Můžete si stávající nábytek vyfotit a v počítači přidat obrázek vysněného stolku. Díky takové koláži uvidíte, zda vše dokonale ladí. 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli odkládací stolek, vždy bude skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru. 

Sponsor

PR článek

Latest

Veronika vytváří nápadité svatební šaty. Jak vypadá výroba nejdůležitějších šatů pro ženu?

Proč svatební šaty? Jak a kdy začal váš vztah s módou?Můj vztah s módou začal již v dětství. Vždy mě bavilo prohrabávat krabice s...

Velké porovnání cen potravin 2018-2022: Česko versus Malta

Inflace v průběhu roku 2022 zdolala rekordy skoro ve všech evropských zemích. Ceny neustále stoupají, plyn a elektřina zdražuje, zvyšují se výrobní a přepravní...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří červenožlutá Gala,...

Dekorativní malý skleník z rámečků

Víte, jak z obyčejných rámečků na fotky vyrobit malý skleník, do něhož můžete naaranžovat květiny či různé dekorace podle svého vkusu? Máme pro vás...

Má výše výdělku vliv na schválení nebankovní půjčky?

Při schvalování žádosti o půjčku hraje roli mnoho faktorů, které ovlivní konečné rozhodnutí. Je tedy dobré se o svůj stav zajímat ještě před žádostí,...